Sports
attels2

Beļavas svētku laikā 9.jūlijā uz sporta spēlēm pulcējās dalībnieki, lai cīnītos par Beļavas pagasta pārvaldnieka kausu.

Sporta spēlēs piedalījās 8 komandas - gan pašmāju Kalna ielas, ,,Marinētie”, gan arī no Balvu puses, Galgauskas, Lejasciema un Gulbenes.

Komandas mērojās spēkiem 3x3 basketbolā, pludmales volejbolā un spēka vingrinājumā.

3x3 basketbolā 3.vietu izcīnīja komanda ,,Spicie”, 2.vietā viesi no ,,Lazdukalna”, stiprākie - komanda ,,Blice”’ no Galgauskas.

Pludmales volejbolā uzvaras sēriju turpināja ,,Blice”, otra spēcīgākā bija komanda ,,Bestija”, trešajā vietā VK ,,Dinamo”.

attels

Spēcīgākie spēka vingrinājumā vietējā komanda ,,Spicie’’, 2.-3. vietu dalīja ,,Blice” un ,,Lazdukalna” komandas. Neparspēta kopvērtējumā palika un pagasta pārvaldnieka kausu izcīnīja komanda ,,Blice”. Komandā startēja Mikus  un Linards Černoglazovi un Kristaps Jesiļevičs.